change language Polski

e-mail:

telefon: + 48 22 390 84 90

 

Blackstones Accounting Services jest jedną z wiodących firmą na polskim rynku świadczących usługi w zakresie księgowości oraz kadr i płac.

Naszym Klientom zapewniamy wysokiej jakości specjalistyczne wsparcie za rozsądną cenę. Nasze usługi świadczymy zarówno małym spółkom celowym jak i dużym przedsiębiorstwom. Każde otrzymane zlecenie powierzamy do realizacji grupie specjalistów, którzy dzięki swoim kwalifikacjom będą mogli je wykonać, ograniczając do minimum nakłady ze strony Klienta.

Pewność i zaufanie

Zajmiemy się za Ciebie wszystkimi sprawami księgowymi i/albo kadrowo- płacowymi, dzięki czemu będziesz mógł bez przeszkód skoncentrować się na głównej działalności Twojej firmy. Jako niezależny i profesjonalny usługodawca, gwarantujemy, że Twoja księgowość będzie we właściwych rękach. Nasza rzetelność i sumienne podejście do powierzonych zadań sprawi, że będziesz mógł spać spokojnie.

Najwyższa jakość

Powierzając nam prowadzenie ksiąg rachunkowych możesz spodziewać się poziomu usług na znacznie wyższym poziomie niż w przypadku zatrudnienia księgowych we własnym zakresie. Możesz być pewny, że nasi doświadczeni eksperci zajmą się Twoją księgowością i kwestiami kadrowo-płacowymi na najwyższym poziomie.

Co muszę zrobić?

Niezależnie od tego, czy masz już własną spółkę, czy też dopiero zamierzasz ją założyć, z przyjemnością omówimy możliwości współpracy i przedstawimy naszą ofertę usług najwyższej klasy. Za wszystkie nasze usługi pobieramy określone z góry wynagrodzenie, na podstawie przejrzystego cennika.

project: oskar-info.pl